Forum  Clanu  Nagaroth

Forum clanu Nagaroth

Ogłoszenie

Rekrutacja rozpoczęta,

#1 2008-02-06 20:12:36

Rokai

Nagaroth member

7229895
Skąd: z Kątowni ;P
Zarejestrowany: 2008-01-17
Posty: 28
Punktów :   

Cosmos

Supreme jakos nie widac zeby mialo wstac, kika dni po tym jak padl supreme mialem pomysl zeby pojsc na serwer cosmos ale tez lezal bo maszyne wymieniaja. teraz ma wstac dzisiaj w nocy i planuje na ten serwer pojsc. Gra tam paru starych kumpli to ekipa na koks bedzie a i kasa na c graty tez sie znajdzie ( ze 2 kumpli ma tam 3 profy no moze 1 ). mam nadzieje ze Kuba, Krzysiek, Arti i reszta takze przejda na ten serwer raty x8 mozna spokojnie sie wyexpic i wyfarmic kase. Wiem ze wielu osobom bedzie nie w smak  przechodzic na inny serw gdzie trazeba wszystko klepac od poczatku , ale dla moim zdaniem gra sie dla ludzi nie dla niczego innego. No to tyle propagandowej gadki mam nadzieje ze przemyslicie to i przynajmniej sprobojecie zobaczyc jak tam jest. Oczywscie do niczego nie zmuszam zwlaszcza ze po zmianie serwow moze supreme nie dzialac poki co mi niedziala cosmos i musze troche nad tym poglowkowac ale ze wczesniej dzialal to mysle ze go zrobie. Pozdrawiam wszystkich.
Ps. stronka serwa (serw x8 c5) www.cosmosl2.com/


no Abbys Walker taki koles ze sztyletem co biega i robi ciach ciach

Offline

 

#2 2008-02-07 17:59:40

Linva

Nagaroth member

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2008-01-17
Posty: 17
Punktów :   -1 

Re: Cosmos

supreme wstal!!! ludzie. ale cofka byla mi lvl cofnelo i nie ma nowych w clanie


2FAST4YOU

Offline

 
....

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskaakademia.pun.pl www.action-man-atom.pun.pl www.guinvictus.pun.pl www.gta.pun.pl www.pakama.pun.pl